Drama Liderlik Programı

Drama Liderlik Programı

MEB Onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenliği / Liderliği Sertifika Programı 2016-2017 yılı Güz Dönemi kayıtları başlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yaratıcı drama liderlik kursumuz yenilenen içeriği ile uygulanmaktadır.

Yaratıcı Drama Liderlik Kursu

33 yıllık deneyim ve uzman bir kadro öncülüğünde yürüttüğümüz yaratıcı drama eğitmenliği / liderliği programı kurslarımız başta Ankara ve İstanbul olmak üzere pek çok şehirde uygulanmaktadır. Kurslarımızın hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Yaratıcı drama liderlik programında temel yaratıcı drama çalışmaları, drama teknikleri, drama dersinin / etkinliğinin planlanması, drama ekolleri, drama tarihi, yaratıcı drama kavramları, yaratıcı drama örnekleri vd konuları işlenmektedir.

Yaratıcı dramanın tüm bileşenlerinin detaylı bir şekilde ve yaratıcı drama alan uzmanlarınca verildiği program çeşitli formal ve informal değişikliklerle 1997 yılından bu yana uygulanmaktadır.

Ülkemizde yaratıcı drama alanında köklü bir geçmişe sahip olan Oluşum Drama Enstitüsü yaratıcı drama alanında pek çok ilke imza atmıştır. Kurum yaratıcı drama liderlik eğitimi alan ve programı tamamlayarak yaratıcı drama lideri olan katılımcılara resmi ve özel okullarda çalışma olanakları da sağlamaktadır.

Yaratıcı drama liderlik eğitimi, uygulama ve kuramsal çalışmaların yanı sıra pek çok beceri eğitimlerini de içermektedir. Oluşum Drama Enstitüsü Yaratıcı Drama Eğitmenliği/Liderliği Programı’nda bu eğitimler deneyimli eğitmenler ve yaratıcı drama liderleri tarafından yürütülmektedir.

Yaratıcı drama liderlik – eğitmenlik kursumuz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ileti gönderebilirsiniz.

 

 

drama hayatın provasıdır